Sir Alex Ferguson’un yeni transferi

Manchester United geçen sezon Blanc’ın Bordeaux’da düşünmeyip Lorient’e kiralık gönderdiği Gabriel Obertan’ı kadrosuna katmak üzere. Dün Manchester’da sağlık kontrolünden geçen 20 yaşındaki futbolcunun bugün resmi imzayı atması bekleniyor. Her iki kanatta da oynayabilen Obertan için 8 milyon pound ödeneceği söyleniyor. Özellikle süratiyle ön plana çıkan yetenekli futbolcu defalarca Fransa genç Milli takımlarında oynadı.

Ronaldo‘nun gidişinden sonra Valencia ile birlikte kanatlara yapılan ikinci transfer olacak bu. Nani, Giggs, Valencia ve Obertan rotasyonuyla Ronaldo’nun boşluğunu doldurma peşinde Alex Ferguson. Yeni takviyelerin ardından Rooney‘nin de gözüaydın. Kanada çekilmekten kurtulacak ve büyük olasılıkla daha verimli olduğu forvette oynayacak.

Bu arada bu Bordeaux’da aynı Obertan gibi bir adam var. Henri Saivet, onu da biz kapsak pek güzel olur…

“Sir Alex Ferguson’un yeni transferi” için 5 yorum

  1. üdn okumuştım bu haberi Obertan yetenekli bir oyuncu ama en önemlisi bence Sir Ferguson! Onun ellerinde daha bir değerli oluyor oyuncular!

  2. Koko ağzından bal damlıyo ya Henry Saivet bence Fransanın yeni Henrysi olacak çok iyi bir adam onu bize yar etmezler.

  3. wallahi bn saivet’i cmden bi tek biliorum oradada süper hakkatenn

Yorumlar kapatıldı.