Mourinho, Camp Nou’da…

“Herkesin dünyanın en iyisi olarak düşündüğü takımdan 5 puan öndeyiz. Bu maç benim kariyerimin öncesini ya da sonrasını etkilemez.”

Jose Mourinho

1 haftadır Real Madrid’de soyunma odası krizi mrizi konuşuyoruz. Son 10 küsür El Clasico’da alınabilen tek galibiyeti de koy kenara. Sıkıntı üstüne sıkıntı. Bu akşam Camp Nou Mourinho için fırsattır. Turu getirecek bir sonuç, tüm rüzgarı tersine çevirir. Yarın da kendisinin doğum günü. Daha güzel bir hediye tabii ki olamaz. Peki Olur mu? Belki çok çok zor ama yaparsa da Jose yapar.

Inter’i ve fıskiyeleri unutmadık. O zaman durum farklıydı, Jose avantajlı skorla gelmişti ama yine de biz Barcelona severler için tatsız anılardı. İşi sıkı tutmak lazımdır. Benden söylemesi. Gerçi Pep de boru değil, işini bilir. Onun da yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Bugün doğum günü olan Xavi’ye hediye etsinler turu. Saçma sapan şoke etmesinler bizi…

Bu arada genel galibiyet sayıları son El Clasico’nun ardından 86 olarak eşitlenmişti. Bugün Barca için 1 adım öne geçme vakti.

“Mourinho, Camp Nou’da…” için 8 yorum

  1. şu adamıda yiyecekler nasıl bir dünyadayız anasını satim

  2. karşı takıma ve taraftarına terbiyesizlik yapmanın bedelini ağır ödetti barça. seviyoruz.

  3. pek bir degisiklik olacagini sanmiyorum turu atlar barca en kotu sonuc beraberlik heralde ama sikinti yok mou konusa dursun severim mac oncesi ve sonrasi fm style konusmalaraini 😉

  4. mou’nun ıslıklanabildiği bi dünyada hikmet karamanla ziya doğan çok şikayet etmemeli sanki..

  5. 25 Ocak Dünya’yı yöneteceklerin doğumgünü Koko ( =
    Sence Xavi’ye özel bir show hazırlar mı dersin taraftar ?

  6. @ibo son cümle özet 🙂 bu sene bana göre madrid’in el clasicolarda barçaya üstünlük sağlıyabileceği bir seneydi ama şuana kadarki maçlarda barça yine gösterdi kendini. o yüzden pek ihtimal vermiyorum madridin turu geçmesini..

  7. Barca’nın ilacı KAKA.. oynasa ve dikine dikine gitse bütün clasicoların seyri değişir..peh !

  8. bu adamın pepe’yi orta sahaya koymasının sebebi en başta yenilmeyeyim düşüncesi. tekme tokat rakibi sindirme çabası. kazanmak için çıktığı maçta 5 yediği için buralara geldi iş. hakem kimseyi atamayınca maçı uzattı, şampiyonlar liginde yemedi kırmızı kartla atıldı, 1-3 ve 1-2 yine yemedi barça bir şekilde kilidi açtı.

Yorumlar kapatıldı.