Appiah Bologna’da

Çok açık söyleyeyim zamanında Appiah Fener’in en kıskandığım transferiydi. Top çalar, şut atar, mücadele eder ve sahada basmadık yer bırakmazdı. Hele bu adamın yıllar önce bizim altyapımıza gelip bundan cacık olmaz denilerek yollanması insanın içini daha da bi’ acıtıyordu.

Appiah’ın sakatlığının başladığı ve Fener’le iplerin koptuğu günden beri ne Fener onun yerini doldurabildi ne de Appiah’ın sakatlığının sırrı çözülebildi. Aylarca sakattı, kendine kulüp bulamıyordu ama arada bir Gana Milli takımı maçlarında oynuyordu. Avrupa adının anılmadığı takım kalmadı neredeyse. Hatta bazılarıyla antremana bile çıktı ama imza bir türlü atılamadı. Ama bu sefer imzayı da atmış ve Appiah’ı Appiah yapan Serie A’ya geri dönmüş. Appiah artık Bologna’nın formasını giyecek.

29 yaşından sonra tekrar çıkış yakalayacak mı yoksa sakatlığı dur bakalım diyecek mi izleyip göreceğiz.

“Appiah Bologna’da” için 3 yorum

  1. gsnin altyapısından yollanmasının nedeni bi cacık olmayacağından değil, ozmn 4 kişiydiler. salihu isiimli olan ailesini ziyarete gittiinde, sara krizinden öldü. bunun dierlerinede olabilicei, türkiyede olması durumunda ise kulübün zor durumda kalıcağı düşünülerek gönderildi..

  2. Olaya bak sen hiç bilmiyordum. Salihu’ya da yazık olmuş, bence Türkiye’de olsa ölmezdi sara krizinden. Sara krizinden genelde ölenler bu tip ülkelerde yaşayanlar oluyor. Çok ölünesi bir hastalık değil.

  3. yok ya bayyaaa tehlikeli, bz aynı dönemdeydik onla oradan biliorum, bi kingston kaldı oda bayaa, hayvan gbi sağlıklıydı we hepsinden yaşlıydı ondan kaldı. appiah çıtı pıtı bişeydi..zatn oradan geri gtti sora italyaya gittii..

Yorumlar kapatıldı.