Her an Barcelonalı

Eto’o arızası 11 milyon euro artı bonuslarla çözülmüş. Hleb ve Ibrahimovic için herhangi bir sorun yoktu zaten. Sezonun transfer bombası bugün ya da yarın resmen açıklanabilir.

Florentino Perez‘in rüzgarı fena kesilecek. Gerçi bunun üzerine asabiyet yapıp birilerine bi’ 30-40 kağıt daha harcayabilir.

Bu arada Milan ve Juve taraftarları bu transfere en az Barcelonalı taraftarlar kadar sevinmişlerdir. Önümüzdeki sezon şampiyonluk şansları ciddi anlamda arttı.

“Her an Barcelonalı” için 3 yorum

  1. İsim olarak evet dünyayı hakikaten sallar. Real Madrid bile kıskanır. Fakat fayda olarak Barcelona sistemine zıt bir adam İbrahimovic. Dünyanın en iyi 3-5 oyuncusundan biri olması bile bu sorunu çözemeyebilir. Aslında sistemlere bakarsak tam Real’in işine yarayacak adam fakat Benzema’dan sonra anlamsız olurdu. Sonuçta bana Eto’o yu çok arayacaklar gibime geliyor. İbra yerine Villa çok daha yararlı olabilirdi. Tabi bu adam öyle bir adam ki ne yapacağı da belli olmaz eminim utandırır beni biraz ısınırsa. Sözler artık pek de anlamlı değil, gerçek şu ki dünyanın en iyi futbolcuları artık İspanyada hatta 2 takımda. Bu 2 takım sadece kendi aralarında lig kursalarda her hafta oynasalar keşke izlemeye doyum olmaz.

  2. Bence Florentine Perez o kadar da üzülmeyecektir. Yatırdığı paranın karşılığını alabilmesi La Liga’nın izlenme oranını ile doğru orantılıdır. Bu oranı arttıracak isimlerden birisi olan İbra nın Barca da olması o kadar etkilenemez ve fayda/ ödenenpara oranına bakınca Eto’o ile arasında o kadarlık fark olduğuna inanmıyorum. Ama marka olarak İbra’nın Eto’o’nun önünde olduğu kesin.

Yorumlar kapatıldı.