Dirk Kuyt ve takım arkadaşları

3476462046_0585104ebf_b

Liverpool’un He-Man lakaplı Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt, Match Magazine‘nin takım arkadaşlarıyla ilgili sorduğu sorulara verdiği ilginç cevaplar vermiş;

Takımda en çok sesi çıkan futbolcu? Kesinlikle Jamie Carragher. Saha içinde devamlı bağırarak ne yapılması gerektiğini söyler. Sesini her yerden duyabilirsiniz. Bazen o kadar çok bağırıyor ki gülmeye başlıyoruz.

En sert şutu çeken? Riise Roma’ya gitmeseydi, Riise derdim ama şu anda Stevie Gerrard. Agger de zaman zaman sert vuruyor, bu sezon birkaç gol bile attı.

Play Station’da en iyi FİFA 2009 oynayan? Torres ve Mascherano kamplarda devamlı oynarlar. Hangisi daha iyi karar veremiyorum ama benim de oynamama izin verseler ikisini de yenerim!

En akıllı? Çoğu insan futbolcuların akıllı olmadığını söyler ama bu kesinlikle yanlış. Takımda ise en akıllı Xabi Alonso.

En güçlü? Antremanlarda zaman zaman kendi aramızda “kim daha fazla ağırlık kaldırabilecek?” diye yarışıyoruz. Hep kazanan Pepe Reina oluyor.

En iyi takım arkadaşın? Kadrodaki herkesle iyi anlaşırım. Riera ve Reina’yla zaman zaman golf oynarız. Bazen aramıza Yossi Benayoun da katılır ve poker oynarız.

Takımın DJ’i kim? Genelde bir tek benim yanımda i pod olur. Takım arkadaşlarım da maçlardan önce hep benden müzik çalmamı ister. Ben de elimden geldiğince onları eğlendirmeye çalışırım.

En hızlı? En son yaptığımız depar testinde Ryan Babel birinci oldu. Torres’den bile hızlı! Küçükken atletti heralde.

Mr.Liverpool? Bence Carragher. Hem dünya futbolu hem de Liverpool hakkında o kadar çok şey biliyor ki. Futbolla yatıyor futbolla kalkıyor. Ve tabii ki Gerrard. Liverpool hakkında o da çok şey biliyor.

“Dirk Kuyt ve takım arkadaşları” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.