Şükrü Saracoğlu Stadı’na kumar baskını!

287588711_63a8b71275

Fanatik’in internet sitesinde okuduğum haberi aynen aktarıyorum;

Şükrü Saraçoğlu Stadyumu altında bulunan Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı’na gece saat 23.30 sıralarında kumar oynatıldığı gerekçesi ile Asayiş Şube Ahlak ve Kumar Büro Amirliği tarafından baskın düzenlendi.

Polisin içeride yaptığı aramada 6 black jack masası, çok sayıda oyun pulları ele geçirildi. Vakıf çalışanları ile birlikte 9’u kadın 35 kişi gözaltına alındı. Bina önüne çekilen minibüslere bindirilen kumar oynayanlar ifadeleri alınmak üzere Gayrettepe Şube Müdürlüğü’ne götürüldü. İfadeleri alınan kumarbazlara Kabahatler Kanunu’na göre 140 lira para cezası verileceği belirtildi.

YILMAZ: “BURADA BİRASINA OYNANIYOR” Vakıf binasına polis tarafından kumar baskını yapıldığı haberini alan Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı Başkanı Aziz Yılmaz, “Kumar masası harika çalışıyor. Burada kumar oynuyorlar. Bastılar burayı. Bu ülkede aman vermiyorlar. Burası Fenerbahçe Spor Kulübü. İstanbul Emniyeti bilmiyorum niye gelmiş. Buraya kumar baskını yapmış. Kahvede de oynanıyor. Her yerde oynanıyor. Burada birasına oynanıyor. Burası sosyal tesis. Oyun salonu var, oyun oynanıyor. Yemeğine de oynanıyor. İçkisine de oynanıyor, her şeyine oynanıyor. Güzel manzara. Bundan sonra her gün bir yer bildireceğim. Tebrik edeceğim sonra” dedi.

Oha be abi:)

Vieri poker için arada Kadıköy’e de gel

“Şükrü Saracoğlu Stadı’na kumar baskını!” için bir yorum

  1. Fenerbahce’den konuyla ilgili açıklama;

    Bazı gazetelerin internet sitelerinde yer alan “Şükrü Saracoğlu Stadı’na kumar baskını” başlıklı haberlerde bahsi geçen Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı, Kulübümüzün resmi bir kurumu değildir.
    Birleşik Fenerbahçeliler Vakfı, isminde Fenerbahçe geçen pek çok dernek ve oluşum gibi Fenerbahçe Spor Kulübü’nden bağımsız olarak kurulan ve işletilen bir vakıftır. Konu edilen vakıfla Kulübümüz arasında eski başkanlarımızdan Ali Şen döneminde yapılan bir kira kontratı bulunmaktadır ve Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nun yenilenmesi sırasında bu kontrata sadık kalınmıştır. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda ticari faaliyet gösteren ve kira karşılığı çeşitli firmalara tahsis edilen buna benzer pek çok bölüm yer almaktadır. Dolayısıyla çeşitli internet sitelerinde yer alan haberlerde başkanımız Sn. Aziz Yıldırım’ın fotoğraflarının kullanılması ve konunun Fenerbahçe Spor Kulübü’yle doğrudan bir ilgisi varmış gibi sorumsuzca, araştırılmadan ilişkilendirilmesi gerçeği yansıtmamaktadır.

Yorumlar kapatıldı.