Copa America başlıyor

6 saat ekleyip A Haber’i açın, uykusuz da kalsanız yazın futbolsuz kalmayın. İlk santra saatler sonra Arjantin-Bolivya maçıyla…

ARJANTİN

KALECİLER: Sergio Romero (AZ Alkmaar), Mariano Andujar (Catania), Juan Pablo Carrizo (River Plate)

DEFANS: Javier Zanetti (Inter Milan), Pablo Zabaleta (Manchester City), Nicolas Burdisso (AS Roma), Nicolas Pareja, Marcos Rojo (both Spartak Moscow), Gabriel Milito (Barcelona), Ezequiel Garay (Real Madrid)

ORTA SAHA: Javier Mascherano (Barcelona), Esteban Cambiasso (Inter Milan), Ever Banega (Valencia), Fernando Gago, Angel Di Maria (both Real Madrid), Javier Pastore (Palermo), Lucas Biglia (Anderlecht)

FORVET: Lionel Messi (Barcelona), Gonzalo Higuain (Real Madrid), Carlos Tevez (Manchester City), Diego Milito (Inter Milan), Sergio Aguero (Atletico Madrid), Ezequiel Lavezzi (Napoli)

BOLİVYA

KALECİLER: Carlos Arias (Maccabi Netanya), Sergio Galarza (Blooming), Daniel Vaca (The Strongest)

DEFANS: Miguel Hoyos (Oriente Petrolero), Christian Vargas (San Jose), Ronald Raldes (Colon), Lorgio Alvarez, Ronald Rivero (both Bolivar), Luis Gutierrez (Oriente Petrolero), Santos Amador (Nacional Potosi)

ORTA SAHA: Joselito Vaca, Jhasmany Campos (both Oriente Petrolero), Rudy Cardozo, Ronald Garcia, Walter Flores (all Bolivar), Jose Luis Chavez (Blooming), Jaime Robles (Aurora)

FORVET: Edivaldo Rojas (Naval), Marcelo Martins (Shakhtar Donetsk), Ricardo Perdriel (Sivasspor), Alcides Pena, Mauricio Saucedo, Juan Carlos Arce (all Oriente Petrolero)

KOLOMBİYA

KALECİLER: Luis Martinez (Once Caldas), Breiner Castillo (Independiente Medellin), Nelson Ramos (Millonarios)

DEFANS: Mario Yepes (AC Milan), Aquivaldo Mosquera (America, Mexico), Luis Perea (Atletico Madrid), Cristian Zapata, Pablo Armero (both Udinese), Camilo Zuniga (Napoli), Yulian Anchico (Pachuca), Juan Valencia (Atletico Junior)

ORTA SAHA: Juan Cuadrado (Udinese), Elkin Soto (Mainz), Abel Aguilar (Hercules), Fredy Guarin (Porto), Carlos Sanchez (Valenciennes), Gustavo Bolivar (Deportes Tolima)

FORVET: Hugo Rodallega (Wigan Athletic), Adrian Ramos (Hertha Berlin), Teofilo Gutierrez (Racing Club), Radamel Falcao Garcia (Porto), Jackson Martinez (Chiapas), Dayro Moreno (Once Caldas)

KOSTA RİKA

KALECİLER: Danny Carvajal (San Carlos), Leonel Moreira (Herediano), Minor Alvarez (Belen)

DEFANS: Johnny Acosta, Jose Salvatierra (both Alajuelense), Francisco Calvo (San Jacinto College), Oscar Duarte, Heiner Mora (both Saprissa), Kevin Fajardo (Santos, CR), Jorge Gatgens (Perez Zeledon), Pedro Leal (Puntarenas)

ORTA SAHA: Hansell Arauz (Santos, CR), Jose Cubero (Herediano), Allen Guevara, Luis Valle (both Alajuelense), David Guzman (Saprissa), Diego Madrigal (Cerro Porteno)

FORVET: Randall Brenes (Cartagines), Alejandro Castro, Cesar Elizondo, Josue Martinez, Joel Campbell (all Saprissa)

BREZİLYA

KALECİLER: Victor (Gremio), Julio Cesar (Inter Milan), Jefferson (Botafogo)

DEFANS: Lucio, Maicon (both Inter Milan), Thiago Silva (AC Milan), David Luiz (Chelsea), Luisao (Benfica), Andre Santos (Fenerbahce), Daniel Alves, Adriano (both Barcelona)

ORTA SAHA: Lucas (Sao Paulo), Lucas Leiva (Liverpool), Elias (Atletico Madrid), Jadson (Shakhtar Donetsk), Ramires (Chelsea), Sandro (Tottenham Hotspur), Elano, Paulo Henrique Ganso (both Santos)

FORVET: Alexandre Pato, Robinho (both AC Milan), Neymar (Santos), Fred (Fluminense)

EKVADOR

KALECİLER: Maximo Banguera (Barcelona, Ec), Marcelo Elizaga (Deportivo Quito), Alexander Dominguez (LDU Quito)

DEFANS: Neicer Reasco, Norberto Araujo, Giovanni Caicedo, Diego Calderon (all LDU Quito), Luis Checa (Deportivo Quito), Walter Ayovi (Monterrey), Gabriel Achilier (Emelec), Fricson Erazo (El Nacional)

ORTA SAHA: Oswaldo Minda, Segundo Castillo, Luis Saritama (all Deportivo Quito), Cristian Noboa (Rubin Kazan), Antonio Valencia (Manchester United), David Quiroz, Edison Mendez (both Emelec), Michael Arroyo (San Luis)

FORVET: Jaime Ayovi (Pachuca), Felipe Caicedo (Levante), Cristian Benitez (America, Mx), Narciso Mina (Independiente Jose Teran)

PARAGUAY

KALECİLER: Justo Villar (Real Valladolid), Diego Barreto (Cerro Porteno), Roberto Fernandez (Racing Club)

DEFANS: Paulo Da Silva (Real Zaragoza), Antolin Alcaraz (Wigan Athletic), Dario Veron (Pumas UNAM), Aureliano Torres (San Lorenzo), Marcos Caceres (Racing Club), Ivan Piris (Cerro Porteno), Elvis Marecos (Guarani)

ORTA SAHA: Cristian Riveros (Sunderland), Edgar Barreto (Atalanta), Enrique Vera (LDU Quito), Victor Caceres (Libertad), Nestor Ortigoza (San Lorenzo), Hernan Perez (Villarreal), Jonathan Santana (Kayserispor)

FORVET: Roque Santa Cruz (Blackburn Rovers), Nelson Haedo Valdez (Hercules), Lucas Barrios (Borussia Dortmund), Osvaldo Martinez (Monterrey), Marcelo Estigarribia (Newell’s Old Boys), Pablo Zeballos (Olimpia)

VENEZUELA

KALECİLER: Renny Vega (Caracas FC), Dani Hernandez (Murcia), Leonardo Morales (Deportivo Anzoategui)

DEFANS: Gabriel Cichero (Newell’s Old Boys), Grenddy Perozo (Boyaca Chico), Jose Luis Granados (Real Esppor), Oswaldo Vizcarrondo (Once Caldas), Jose Manuel Rey (Mineros), Roberto Rosales (Twente Eschede), Alexander Gonzalez (Caracas FC)

ORTA SAHA: Giacomo Di Giorgi (Deportivo Anzoategui), Franklin Lucena (Caracas FC), Tomas Rincon (Hamburg SV), Juan Arango (Borussia Moenchengladbach), Yohandry Orozco (VfL Wolfsburg), Luis Manuel Seijas (Independiente Santa Fe), Cesar Gonzalez (Gimnasia-La Plata), Jesus Meza (Atlas)

FORVET: Nicolas Fedor (Getafe), Jose Rondon (Malaga), Daniel Arismendi (Deportivo Anzoategui), Giancarlo Maldonado (Atlante), Alejandro Moreno (Chivas USA)

URUGUAY

KALECİLER: Fernando Muslera (Lazio), Martin Silva (Defensor Sporting), Juan Castillo (Colo Colo)

DEFANS: Diego Lugano (Fenerbahce), Diego Godin (Atletico Madrid), Sebastian Coates (Nacional), Mauricio Victorino (Cruzeiro), Andres Scotti (Colo Colo), Martin Caceres (Sevilla), Maximiliano Pereira (Benfica)

ORTA SAHA: Alvaro Pereira, Cristian Rodriguez (both Porto), Egidio Arevalo Rios (Botafogo), Sebastian Eguren (Sporting Gijon), Diego Perez (Bologna), Walter Gargano (Napoli), Alvaro Gonzalez (Lazio), Nicolas Lodeiro (Ajax)

FORVET: Edinson Cavani (Napoli), Diego Forlan (Atletico Madrid), Luis Suarez (Liverpool), Sebastian Abreu (Botafogo), Abel Hernandez (Palermo)

ŞİLİ

KALECİLER: Claudio Bravo (Real Sociedad), Miguel Pinto (Atlas), Paulo Garces (Universidad Catolica)

DEFANS: Gonzalo Jara (West Bromwich Albion), Pablo Contreras (PAOK Salonika), Waldo Ponce (Cruz Azul)

ORTA SAHA: Arturo Vidal (Bayer Leverkusen), Marco Estrada (Montpellier), Gary Medel (Sevilla), Rodrigo Millar (Colo Colo), Carlos Carmona (Atalanta), Francisco Silva, Felipe Gutierrez (both Universidad Catolica), Mauricio Isla (Udinese), Gonzalo Fierro (Flamengo), Matias Fernandez (Sporting Lisbon), Jorge Valdivia (Palmeiras), Luis Jimenez (Cesena)

FORVET: Jean Beausejour (Birmingham City), Alexis Sanchez (Udinese), Esteban Paredes (Colo Colo), Humberto Suazo (Monterrey), Carlos Munoz (Santiago Wanderers)

PERU

KALECİLER: Raul Fernandez (Universitario), Leao Butron (San Martin), Salomon Libman (Alianza Lima)

DEFANS: Alberto Rodriguez (Sporting Braga), Santiago Acasiete (Almeria), Walter Vilchez (Sporting Cristal), Christian Ramos (Alianza Lima), Renzo Revoredo (Universitario), Aldo Corzo (San Martin), Giancarlo Carmona (San Lorenzo)

ORTA SAHA: Adan Balbin (San Martin), Juan Vargas (Fiorentina), Josepmir Ballon (River Plate), Michael Guevara (Sports Boys), Rinaldo Cruzado, William Chiroque (both Juan Aurich), Carlos Lobaton, Yoshimar Yotun (both Sporting Cristal), Antonio Gonzales (Universitario)

FORVET: Raul Ruidiaz (Universitario), Luis Advincula (Sporting Cristal), Andre Carrillo (Alianza Lima), Paolo Guerrero (Hamburg SV)

MEKSİKA

KALECİLER: Luis Ernesto Michel (Guadalajara), Liborio Sanchez (Queretaro), Carlos Rodriguez (Morelia)

DEFANS: Kristian Alvarez, Miguel Angel Ponce, Hector Reynoso (all Guadalajara), Osvaldo Alanis (Estudiantes UAG), Darvin Chavez, Hiram Mier (both Monterrey), Paul Aguilar, Diego Reyes (both America), Nestor Araujo (Cruz Azul)

ORTA SAHA: Ulises Davila, Antonio Gallardo, Jorge Enriquez (all Guadalajara), Diego de Buen, Carlos Orrantia (both Pumas UNAM), Edgar Pacheco (Tigres UANL)

FORVET: Giovani dos Santos (Tottenham Hotspur), Alan Pulido (Tigres UANL), Oribe Peralta (Santos Laguna), Rafael Marquez (Morelia), Javier Aquino (Cruz Azul)

“Copa America başlıyor” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir