Nedved ağabey

Juventus’un bu seneki yokuş aşağı gidişi malumunuz. Sezon sonu büyük operasyon geliyor. Başta teknik direktör Del Neri yolcu. Alternatifleri listelenmeye başlandı bile. Ancak hafta sonu Milan ile İtalya derbisi var. Sıçrama için son bir şans olarak bakılıyor ve burada da devreye efsane Nedved giriyor.

Hatırlayacağınız gibi Ekim ayından beri kulübün içersinde yönetimle takım arasındaki köprüyü oluşturuyor Nedved. Derbi öncesi de almış Buffon’u, Krasic’i, Iaquinta’yı ve Del Piero’yu  karşısına moral vermiş. Kötü gidişatı nasıl durdurabilirizi tartışmışlar. Olumlu ya da olumsuz sonuç verebilir ama takım içinde böyle bir ismin bile olması, ağırlığını koyup yaklaşım göstermesi güzel.

Hele ki o isim Nedved gibi bir efsaneyse…

 

“Nedved ağabey” için 6 yorum

  1. zamanında zora düşünce Didier Deschamps ı kullandılar ve attılar.şimdi sıra nedvede geldi herhalde.

  2. juve serie B ye düşürüldüğünde Didier Deschamps ı getirmişlerdi.eksi puanla başladıkları sezona takımı şampiyon yaparak serie A ya çıkarttı.sonra kovdular.bunu hiç anlamadım.juveye gelmeden öncede monaco ile CL finali oynamıştı Didier Deschamps..o günden sonra sempatim oldukça azaldı.

  3. Koray bloglara gırmenın bır yolu var mı ? blogidmanyurdu.com da yazılar cıkmaya devam edıyor, erısımı nasıl yapıyoruz bır yolu vardır muhakkak?

Yorumlar kapatıldı.