2R asparagası

Sabah‘tan bir aşk hikayesi;

Aziz Yıldırım’ın “Her yıl olduğu gibi yine büyük bir isme Fenerbahçe forması giydireceğim” açıklamasının ardından Ronaldinho transferi için zemin yoklandığı haberleri, Rijkaard’ın Fenerbahçe için doğru isim olduğunu ikinci kez kanıtlıyor. Çünkü Ronaldinho, kariyerinin en iyi dönemini Barcelona’da Rijkaard’la birlikte yaşadı. Ayrıca Hollandalı teknik adam, 2006 yılında İspanya Süper Kupası’ndaki Celta Vigo maçı öncesi idmana çıkmadığı için Ronaldinho’yu kadro dışı bırakmış, tüm Avrupa’nın takdirini kazanmıştı.

SEVEREK AYRILDILAR!

Ronaldinho kısa bir süre sonra takıma geri dönerken, Rijkaard’ın ayrılacağı söylentileri üzerine hocası hakkında “Barcelona’ya vereceği çok şey var. Bu nedenle ayrılmasını istemiyorum” açıklamasını yapmıştı. Ronaldinho’yu getirmeyi düşünen Fenerbahçe’nin teknik direktörlük için, ona sözünü geçirebilen Rijkaard’ı istemesi, camiada “Büyük yıldızları büyük hocalar oynatabilir. Rijkaard takımın ağırlığını taşıyacak bir isim” görüşü hakim oldu.

“2R asparagası” için bir yorum

  1. böyle başa/futbol kitlesine, böle tarak/basın. daha bilimsel ise arz talep ilişkisi. tutmazlar arogenesleri tiganaları lucescuları zicoları git derler.çeyrek finallerin akabinde. sanki habire geçiyormuşuz gibi bu seviyelerin üstüne. alkışlarlar büyük başkanları. nasıl olsa büyük kaptanlar var difrizde kurtarıcılığı/harcanmayı bekleyen, bitmezde o abiler. basınımız böle asparagasları nasıl atarki avrupa şampiyonu hocalar gitmeden ülkemizden. nasıl tiraj yapacak gasteler zicolar, gerets ler 15 er sene kalsalar kuluplerinde….

Yorumlar kapatıldı.